- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(15,00 kr/kg)
PrisCa1,50 krTidigare pris2,99 kr
Ca150g(20,00 kr/kg)
PrisCa3,00 krTidigare pris3,74 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
Ca200g(15,00 kr/kg)
PrisCa3,00 krTidigare pris5,98 kr
Ca190g(25,00 kr/kg)
PrisCa4,75 krTidigare pris6,63 kr
0.3kg(100,00 kr/kg)
Pris30,00 krTidigare pris39,90 kr
0.4kg(50,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris27,90 kr
1kg(15,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.125kg(240,00 kr/kg)
Pris30,00 krTidigare pris34,90 kr
0.32kg(78,13 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris33,90 kr
Ca3000g(10,00 kr/kg)
PrisCa30,00 krTidigare pris50,70 kr
Ca600g(25,00 kr/kg)
PrisCa15,00 krTidigare pris17,94 kr
0.8kg(37,50 kr/kg)
Pris30,00 krTidigare pris39,90 kr
0.4kg(50,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris29,90 kr
0.95kg(21,05 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris26,90 kr
0.225kg(222,22 kr/kg)
Pris50,00 krTidigare pris55,90 kr
0.75kg(26,67 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris24,90 kr