- Recept
- Julbak
- Lussebullar med kvarg
Handla ingredienser
Sökresultat för ”50 g jäst”
- 0.05kg(79,80 kr/kg)Pris3,99 kr
- 0.028kg(357,14 kr/kg)Pris10,00 kr
Sökresultat för ”150 g smör eller margarin”
- 0.5kg(154,00 kr/kg)Pris77,00 kr
- 0.5kg(134,00 kr/kg)Pris67,00 kr
- 0.5kg(110,00 kr/kg)Pris55,00 krTidigare pris74,00 kr
- 0.25kg(204,00 kr/kg)Pris51,00 kr
Sökresultat för ”2 påsar saffran (à 1/2 g)”
Sökresultat för ”2 dl socker”
- 2kg(12,50 kr/kg)Pris25,00 kr
- 1kg(24,00 kr/kg)Pris24,00 kr
- 2kg(15,50 kr/kg)Pris31,00 kr
Sökresultat för ”5 dl mjölk”
- SverigeUrsprungslandUrsprungsland SverigeMjölk från Sverige1.5L(13,93 kr/l)Pris20,90 kr
- 1.5L(15,67 kr/l)Pris23,50 kr
- SverigeUrsprungslandUrsprungsland SverigeMjölk från Sverige1.5L(13,93 kr/l)Pris20,90 kr
- SverigeUrsprungslandFrån SverigeUrsprungsland SverigeLaktosfritt1.5L(15,93 kr/l)Pris23,90 kr
Sökresultat för ”250 g kvarg (0,3%)”
- 0.5kg(51,80 kr/kg)Pris25,90 kr
Sökresultat för ”1 ägg + ägg till pensling”
- 12 per frp(3,25 kr/st)Pris39,00 kr
- 0.02 per frp(2 800,00 kr/st)Pris56,00 kr
- 10 per frp(3,90 kr/st)Pris39,00 kr
- 12 per frp(2,92 kr/st)Pris35,00 kr
Sökresultat för ”ev 1.5 dl russin + russin till garnering”
- 0.25kg(120,00 kr/kg)Pris30,00 kr
- 0.5kg(84,00 kr/kg)Pris42,00 kr
- 0.5kg(118,00 kr/kg)Pris59,00 kr
- 0.25kg(124,00 kr/kg)Pris31,00 kr
Sökresultat för ”16 dl vetemjöl (16 dl motsvarar 960 g)”
- 2kg(9,00 kr/kg)Pris18,00 kr
- 2kg(11,00 kr/kg)Pris22,00 kr
- 1kg(16,00 kr/kg)Pris16,00 kr
- 2kg(13,00 kr/kg)Pris26,00 kr