- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris3,11 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris38,04 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris22,30 kr
0.5kg(60,00 kr/kg)
Pris30,00 krTidigare pris45,90 kr
0.25kg(60,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris17,01 kr
1kg(15,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,70 kr
1kg(18,00 kr/kg)
Pris18,00 krTidigare pris27,89 kr
0.8kg(31,25 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris32,59 kr