- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.9kg(121,11 kr/kg)
Pris109,00 krTidigare pris149,90 kr
0.5kg(98,00 kr/kg)
Pris49,00 krTidigare pris57,29 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris41,59 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1kg(178,99 kr/kg)
PrisCa179,00 krTidigare pris207,89 kr
0.76kg(103,95 kr/kg)
105,02 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris105,02 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris41,54 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.54kg(146,30 kr/kg)
105,02 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris105,02 kr
0.3kg(130,00 kr/kg)
Pris39,00 krTidigare pris45,77 kr
Ca1.2kg(178,99 kr/kg)
PrisCa214,80 krTidigare pris254,92 kr
0.04kg(250,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris11,10 kr
0.04kg(250,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris11,10 kr
0.04kg(250,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris11,10 kr
0.04kg(250,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris11,10 kr
0.04kg(250,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris11,10 kr
0.04kg(250,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris11,10 kr
0.04kg(250,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris11,10 kr