- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.84kg(94,05 kr/kg)
Pris79,00 krTidigare pris102,88 kr
0.45kg(93,33 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris53,39 kr
1kg(25,00 kr/kg)
37,38 kr – 30dgr.prisPris25,00 krTidigare pris37,38 kr
0.35kg(120,00 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris60,95 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris43,21 kr
Ca0.5kg(69,00 kr/kg)
PrisCa34,50 krTidigare pris39,11 kr
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris42,71 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris52,92 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris49,05 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca0.9kg(59,00 kr/kg)
PrisCa53,10 krTidigare pris58,55 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1.22kg(149,00 kr/kg)
PrisCa181,80 krTidigare pris206,24 kr
0.3kg(130,00 kr/kg)
Pris39,00 krTidigare pris44,36 kr