- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.84kg(94,05 kr/kg)
Pris79,00 krTidigare pris107,29 kr
0.45kg(93,33 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris54,33 kr
0.35kg(120,00 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris60,95 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris45,10 kr
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris44,60 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1.22kg(149,00 kr/kg)
PrisCa181,80 krTidigare pris210,85 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca0.9kg(59,00 kr/kg)
PrisCa53,10 krTidigare pris60,26 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris49,05 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris52,92 kr
0.45kg(93,33 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris54,33 kr
0.3kg(130,00 kr/kg)
Pris39,00 krTidigare pris46,25 kr