- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris2,99 kr
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
Ca100g(55,00 kr/kg)
PrisCa5,50 krTidigare pris5,99 kr
Ca3000g(12,00 kr/kg)
PrisCa36,00 krTidigare pris50,70 kr
Ca1100g(25,00 kr/kg)
PrisCa27,50 krTidigare pris32,89 kr
0.45kg(22,22 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris21,90 kr
1kg(15,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
Ca1000g(20,00 kr/kg)
PrisCa20,00 krTidigare pris24,90 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland Sverige
0.2kg(125,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris29,29 kr