- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.9kg(98,89 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris141,39 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1kg(69,00 kr/kg)
PrisCa69,00 krTidigare pris89,53 kr
0.55kg(98,18 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris59,86 kr
0.45kg(95,33 kr/kg)
Pris42,90 krTidigare pris49,65 kr
0.36kg(150,00 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris58,59 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.64kg(56,09 kr/kg)
Pris35,90 krTidigare pris44,90 kr
0.4kg(182,25 kr/kg)
Pris72,90 krTidigare pris88,66 kr
0.35kg(122,57 kr/kg)
Pris42,90 krTidigare pris52,00 kr
Ca0.5kg(119,00 kr/kg)
PrisCa59,50 krTidigare pris81,87 kr
0.55kg(98,18 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris59,86 kr
0.1kg(250,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris30,23 kr
Ca0.55kg(139,00 kr/kg)
PrisCa76,45 krTidigare pris96,49 kr
0.1kg(250,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris30,23 kr
0.45kg(95,33 kr/kg)
Pris42,90 krTidigare pris49,65 kr
0.1kg(250,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris30,23 kr
0.09 per frp(244,44 kr/st)
Pris22,00 krTidigare pris28,34 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(130,00 kr/kg)
Pris39,00 krTidigare pris48,21 kr
0.07kg(328,57 kr/kg)
Pris23,00 krTidigare pris29,44 kr
Ca1.8kg(59,00 kr/kg)
PrisCa106,20 krTidigare pris125,33 kr
0.27kg(155,56 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris53,09 kr
0.09 per frp(244,44 kr/st)
Pris22,00 krTidigare pris28,34 kr
0.27kg(129,63 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris39,90 kr
Ca0.5kg(269,00 kr/kg)
PrisCa134,50 krTidigare pris144,50 kr
0.07kg(385,71 kr/kg)
Pris27,00 krTidigare pris33,90 kr
0.24kg(175,00 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris54,90 kr
0.84kg(70,24 kr/kg)
Pris59,00 krTidigare pris76,56 kr
Ca0.6kg(358,99 kr/kg)
PrisCa215,40 krTidigare pris226,57 kr
Ca0.6kg(399,02 kr/kg)
PrisCa239,40 krTidigare pris243,60 kr