- Erbjudanden online
Mejeri & Ost
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.5kg(110,00 kr/kg)
Pris55,00 krTidigare pris59,50 kr
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukUrsprungsland Sverige
1.5L(10,00 kr/l)
Pris15,00 krTidigare pris16,70 kr
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.75kg(80,00 kr/kg)
Pris60,00 krTidigare pris69,48 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfritt
0.75kg(80,00 kr/kg)
Pris60,00 krTidigare pris64,82 kr
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris33,34 kr
Ca1kg(79,90 kr/kg)
PrisCa79,90 krTidigare pris95,81 kr
0.67kg(74,48 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris76,22 kr
Ca0.75kg(79,90 kr/kg)
PrisCa59,93 krTidigare pris71,86 kr
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukUrsprungsland Sverige
1.5kg(14,67 kr/kg)
Pris22,00 krTidigare pris23,16 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris43,44 kr
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukUrsprungsland Sverige
0.5L(40,00 kr/l)
Pris20,00 krTidigare pris23,49 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris114,97 kr
0.67kg(74,48 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris76,22 kr
0.5kg(98,00 kr/kg)
Pris49,00 krTidigare pris62,43 kr
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris29,79 kr
0.6kg(31,67 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris22,29 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittUrsprungsland Sverige
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris35,30 kr
1L(26,00 kr/l)
Pris26,00 krTidigare pris29,50 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris135,01 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.5kg(110,00 kr/kg)
Pris55,00 krTidigare pris67,14 kr
0.2kg(124,75 kr/kg)
Pris24,95 krTidigare pris27,39 kr
0.67kg(74,48 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris76,22 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris39,22 kr
30 per frp(2,00 kr/st)
Pris59,90 krTidigare pris80,39 kr
0.2kg(100,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris25,50 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris39,22 kr
Ca0.78kg(94,99 kr/kg)
PrisCa74,09 krTidigare pris135,28 kr
0.3kg(130,00 kr/kg)
Pris39,00 krTidigare pris43,74 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris114,97 kr