- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris36,99 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris21,10 kr
Ca330g(20,00 kr/kg)
PrisCa6,60 krTidigare pris8,71 kr
0.325kg(46,15 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris21,09 kr
0.225kg(84,44 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris26,40 kr
0.2kg(95,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris24,27 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
0.18kg(83,33 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,05 kr
0.15kg(126,67 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris26,39 kr
0.15kg(126,67 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris26,39 kr
0.2kg(100,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris31,69 kr
0.125kg(152,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris26,39 kr
0.2kg(95,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris24,25 kr
0.125kg(152,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris21,10 kr
Rainforest Alliance certifierad
0.1kg(250,00 kr/kg)
39,65 kr – 30dgr.prisPris25,00 krTidigare pris39,65 kr