- Erbjudanden online
- Frukt & Grönt
Grönsaker
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
Lista över produkter
Erbjudande
0.225kg(84,44 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris26,40 kr
0.2kg(95,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris24,27 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
0.18kg(83,33 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,05 kr
0.15kg(126,67 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris26,39 kr
0.15kg(126,67 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris26,39 kr
0.125kg(152,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris26,39 kr
0.2kg(95,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris24,25 kr
0.125kg(152,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris21,10 kr