- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.84kg(94,05 kr/kg)
Pris79,00 krTidigare pris107,15 kr
0.45kg(93,33 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris55,54 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris47,81 kr
Ca0.5kg(69,00 kr/kg)
PrisCa34,50 krTidigare pris43,46 kr
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris47,28 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1.22kg(149,01 kr/kg)
PrisCa181,80 krTidigare pris223,47 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca0.9kg(59,00 kr/kg)
PrisCa53,10 krTidigare pris63,87 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris50,99 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris55,07 kr
0.3kg(130,00 kr/kg)
Pris39,00 krTidigare pris49,03 kr