- Erbjudanden online
- Dryck
Kaffe, te & choklad
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.45kg(164,44 kr/kg)
83,13 kr – 30dgr.prisPris74,00 krTidigare pris83,13 kr
EU EkologisktFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukEkologiskt
0.23L(69,57 kr/l)
Pris16,00 krTidigare pris18,83 kr
EU EkologisktFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukEkologiskt
0.23L(69,57 kr/l)
Pris16,00 krTidigare pris18,83 kr
0.414L(60,39 kr/l)
Pris25,00 krTidigare pris28,29 kr
0.5kg(148,00 kr/kg)
83,13 kr – 30dgr.prisPris74,00 krTidigare pris83,13 kr
0.414L(60,39 kr/l)
Pris25,00 krTidigare pris28,29 kr
0.23L(69,57 kr/l)
Pris16,00 krTidigare pris18,83 kr
0.5kg(148,00 kr/kg)
83,13 kr – 30dgr.prisPris74,00 krTidigare pris83,13 kr
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukLaktosfrittRainforest Alliance certifierad
0.23L(69,57 kr/l)
Pris16,00 krTidigare pris18,83 kr
0.414L(60,39 kr/l)
Pris25,00 krTidigare pris28,29 kr
0.414L(60,39 kr/l)
Pris25,00 krTidigare pris28,29 kr
1L(28,00 kr/l)
Pris28,00 krTidigare pris31,70 kr
0.45kg(164,44 kr/kg)
83,13 kr – 30dgr.prisPris74,00 krTidigare pris83,13 kr
0.33L(60,61 kr/l exkl pant)
Pris20,00 krTidigare pris25,07 kr