- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
Lista över produkter
Erbjudande
Ca180g(28,00 kr/kg)
PrisCa5,04 krTidigare pris6,78 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris35,60 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,70 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris36,30 kr
1kg(15,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,30 kr
0.2kg(100,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris31,10 kr
0.32kg(87,50 kr/kg)
Pris28,00 krTidigare pris34,58 kr
Ca3000g(10,00 kr/kg)
PrisCa30,00 krTidigare pris52,47 kr
Ca1100g(25,00 kr/kg)
PrisCa27,50 krTidigare pris34,21 kr
Ca850g(26,00 kr/kg)
PrisCa22,10 krTidigare pris29,84 kr