- Erbjudanden online
Mejeri & Ost
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.5kg(90,00 kr/kg)
Pris45,00 krTidigare pris60,87 kr
0.75kg(73,33 kr/kg)
Pris55,00 krTidigare pris72,27 kr
0.75kg(73,33 kr/kg)
Pris55,00 krTidigare pris68,55 kr
Ca1kg(75,00 kr/kg)
PrisCa75,00 krTidigare pris98,65 kr
Ca0.75kg(75,00 kr/kg)
PrisCa56,25 krTidigare pris73,99 kr
Ca1.2kg(75,00 kr/kg)
PrisCa90,00 krTidigare pris118,38 kr
0.5L(50,00 kr/l)
Pris25,00 krTidigare pris28,29 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.5L(36,00 kr/l)
Pris18,00 krTidigare pris21,89 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
Ca1.2kg(75,00 kr/kg)
PrisCa90,00 krTidigare pris139,56 kr
1.2kg(41,67 kr/kg)
Pris50,00 krTidigare pris56,42 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris42,86 kr
0.45kg(197,78 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris105,22 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris42,86 kr
1kg(22,00 kr/kg)
Pris22,00 krTidigare pris25,65 kr
0.5kg(90,00 kr/kg)
Pris45,00 krTidigare pris60,87 kr
Ca1.2kg(75,00 kr/kg)
PrisCa90,00 krTidigare pris118,38 kr
1L(30,00 kr/l)
Pris30,00 krTidigare pris39,65 kr
Ca1.2kg(75,00 kr/kg)
PrisCa90,00 krTidigare pris118,38 kr
0.5L(36,00 kr/l)
Pris18,00 krTidigare pris21,89 kr
Ca1.2kg(75,00 kr/kg)
PrisCa90,00 krTidigare pris118,38 kr
1L(22,00 kr/l)
Pris22,00 krTidigare pris24,13 kr
0.5kg(100,00 kr/kg)
Pris50,00 krTidigare pris58,55 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris42,86 kr
0.4kg(40,00 kr/kg)
Pris16,00 krTidigare pris19,84 kr
Ca1.2kg(75,00 kr/kg)
PrisCa90,00 krTidigare pris118,38 kr
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukLaktosfrittGlutenfritt
1L(22,00 kr/l)
Pris22,00 krTidigare pris24,13 kr
0.5kg(80,00 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris46,81 kr
0.5L(36,00 kr/l)
Pris18,00 krTidigare pris21,89 kr
0.9L(32,22 kr/l exkl pant)
Pris29,00 krTidigare pris37,38 kr
1.5L(26,67 kr/l exkl pant)
Pris40,00 krTidigare pris50,06 kr
0.4kg(55,00 kr/kg)
Pris22,00 krTidigare pris24,45 kr
1L(22,00 kr/l)
Pris22,00 krTidigare pris24,13 kr
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukLaktosfrittRainforest Alliance certifierad
0.23L(69,57 kr/l)
Pris16,00 krTidigare pris18,83 kr
1.5L(26,67 kr/l exkl pant)
Pris40,00 krTidigare pris50,06 kr