- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris2,99 kr
Ca100g(12,00 kr/kg)
PrisCa1,20 krTidigare pris1,39 kr
Ca150g(20,00 kr/kg)
PrisCa3,00 krTidigare pris3,74 kr
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,95 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
0.25kg(80,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris21,90 kr
1kg(9,00 kr/kg)
Pris9,00 krTidigare pris9,90 kr
0.4kg(55,00 kr/kg)
Pris22,00 krTidigare pris27,90 kr
0.125kg(256,00 kr/kg)
Pris32,00 krTidigare pris34,90 kr
0.2kg(140,00 kr/kg)
Pris28,00 krTidigare pris29,90 kr
0.325kg(30,77 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris19,90 kr
Ca600g(20,00 kr/kg)
PrisCa12,00 krTidigare pris17,94 kr
0.25kg(120,00 kr/kg)
Pris30,00 krTidigare pris59,90 kr
Ca1100g(25,00 kr/kg)
PrisCa27,50 krTidigare pris32,89 kr
0.25kg(159,80 kr/kg)
Pris39,95 krTidigare pris59,90 kr
Ca850g(30,00 kr/kg)
PrisCa25,50 krTidigare pris29,67 kr
0.9kg(13,33 kr/kg)
Pris12,00 krTidigare pris19,95 kr