- Erbjudanden online
- Frukt & Grönt
Grönsaker
Lista över produkter
Erbjudande
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,95 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
0.25kg(80,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris21,90 kr
0.4kg(55,00 kr/kg)
Pris22,00 krTidigare pris27,90 kr
0.2kg(140,00 kr/kg)
Pris28,00 krTidigare pris29,90 kr
0.25kg(120,00 kr/kg)
Pris30,00 krTidigare pris59,90 kr