Erbjudanden online
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
- Frukt & Grönt
- Kött, Chark & Fågel
- Fisk & Skaldjur
- Mejeri & Ost
- Bröd & Kakor
- Vegetariskt
- Färdigmat & Såser
- Barn
- Glass, Godis & Snacks
- Dryck
- Skafferi
- Fryst
- Apotek, Hälsa & Skönhet
- Träning & Återhämtning
- Djur
- Städ, Tvätt & Papper
- Kök
- Hem & Inredning
- Fritid
- Blommor & Trädgård
- Kläder & Accessoarer
- Tobak
- Nyheter
- Kanelbullens dag
- Halloween
- Rosa bandet
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris2,99 kr
Ca100g(12,00 kr/kg)
PrisCa1,20 krTidigare pris1,39 kr
Ca150g(20,00 kr/kg)
PrisCa3,00 krTidigare pris3,74 kr
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,95 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
0.9kg(98,89 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris141,35 kr
0.25kg(80,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris21,90 kr
6.6L(15,00 kr/l exkl pant)
118,00 kr – 30dgr.prisPris99,00 krTidigare pris118,30 kr
1kg(9,00 kr/kg)
Pris9,00 krTidigare pris9,90 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1kg(69,00 kr/kg)
PrisCa69,00 krTidigare pris89,50 kr
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfritt
0.4kg(55,00 kr/kg)
Pris22,00 krTidigare pris27,90 kr
0.125kg(256,00 kr/kg)
Pris32,00 krTidigare pris34,90 kr
0.2kg(140,00 kr/kg)
Pris28,00 krTidigare pris29,90 kr
0.55kg(98,18 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris59,85 kr
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukUrsprungsland Sverige