- Erbjudanden online
Mejeri & Ost
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfritt
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukUrsprungsland Sverige
0.5L(55,00 kr/l)
Pris27,50 krTidigare pris30,58 kr
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris35,25 kr
Ca1kg(79,90 kr/kg)
PrisCa79,90 krTidigare pris97,71 kr
Ca0.75kg(79,90 kr/kg)
PrisCa59,93 krTidigare pris73,28 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris43,44 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris117,25 kr
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris31,54 kr
0.6kg(33,33 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris21,90 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittUrsprungsland Sverige
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris35,25 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris137,29 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris41,92 kr
Ca0.78kg(95,00 kr/kg)
PrisCa74,10 krTidigare pris127,16 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris117,25 kr
Ca0.8kg(95,00 kr/kg)
PrisCa76,00 krTidigare pris119,14 kr
Ca0.5kg(119,00 kr/kg)
PrisCa59,50 krTidigare pris69,80 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris117,25 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris117,25 kr
Ca0.5kg(95,00 kr/kg)
PrisCa47,50 krTidigare pris76,67 kr
0.2kg(325,00 kr/kg)
Pris65,00 krTidigare pris70,71 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris41,92 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris117,25 kr
0.15kg(233,33 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris39,65 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris44,00 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris44,95 kr
0.15kg(366,67 kr/kg)
Pris55,00 krTidigare pris61,51 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletUrsprungsland Sverige
Ca0.5kg(119,00 kr/kg)
PrisCa59,50 krTidigare pris69,80 kr
Ca1kg(79,00 kr/kg)
PrisCa79,00 krTidigare pris89,00 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris43,44 kr
0.15kg(100,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris22,61 kr
Ca0.5kg(119,00 kr/kg)
PrisCa59,50 krTidigare pris69,80 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris44,00 kr
Ca0.75kg(89,00 kr/kg)
PrisCa66,75 krTidigare pris74,25 kr
Ca1kg(178,99 kr/kg)
PrisCa179,00 krTidigare pris230,99 kr
0.2kg(169,50 kr/kg)
Pris33,90 krTidigare pris36,26 kr
0.65kg(115,38 kr/kg)
Pris75,00 krTidigare pris85,00 kr
Ca0.83kg(99,00 kr/kg)
PrisCa82,17 krTidigare pris117,04 kr
0.065kg(184,62 kr/kg)
Pris12,00 krTidigare pris17,88 kr