- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.84kg(94,05 kr/kg)
Pris79,00 krTidigare pris114,69 kr
0.45kg(93,33 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris58,68 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris48,75 kr
Ca0.5kg(69,00 kr/kg)
PrisCa34,50 krTidigare pris44,31 kr
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris48,22 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris52,97 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris57,15 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1.22kg(149,00 kr/kg)
PrisCa181,80 krTidigare pris228,91 kr