30 % rabatt
28/9-25/10 2026Sortera
Produkter som erbjuds
Pris10,86 krTidigare pris15,51 kr
Pris26,89 krTidigare pris38,41 kr
Pris10,92 krTidigare pris15,60 kr
30 % rabatt
0.25L(132,12 kr/l)
47,19 kr – 30dgr.prisPris33,03 krTidigare pris47,19 kr
30 % rabatt
0.2L(165,15 kr/l)
47,19 kr – 30dgr.prisPris33,03 krTidigare pris47,19 kr
Pris21,78 krTidigare pris31,12 kr
Pris28,13 krTidigare pris40,18 kr
Pris32,39 krTidigare pris46,27 kr
Pris26,89 krTidigare pris38,41 kr
Pris35,03 krTidigare pris50,05 kr
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukRainforest Alliance certifierad
Pris54,21 krTidigare pris77,45 kr
30 % rabatt
0.165kg(353,33 kr/kg)
83,28 kr – 30dgr.prisPris58,30 krTidigare pris83,28 kr
Pris35,03 krTidigare pris50,05 kr
30 % rabatt
0.25L(215,60 kr/l)
53,90 kr – 30dgr.prisPris53,90 krTidigare pris77,00 kr
Pris31,18 krTidigare pris44,55 kr
Pris21,94 krTidigare pris31,35 kr
Pris100,87 krTidigare pris144,10 kr
Pris50,05 krTidigare pris71,50 kr
Pris102,88 krTidigare pris146,97 kr
Pris32,26 krTidigare pris46,09 kr
Pris39,28 krTidigare pris56,11 kr
Pris31,70 krTidigare pris45,28 kr
Pris43,70 krTidigare pris62,43 kr
Pris23,02 krTidigare pris32,89 kr
Pris42,27 krTidigare pris60,39 kr
Pris24,70 krTidigare pris35,29 kr
Pris18,87 krTidigare pris26,96 kr
Pris72,30 krTidigare pris103,29 kr
30 % rabatt
0.25L(344,96 kr/l)
86,24 kr – 30dgr.prisPris86,24 krTidigare pris123,20 kr
Pris56,83 krTidigare pris81,19 kr
Pris55,36 krTidigare pris79,09 kr
30 % rabatt
10 per frp(3,86 kr/st)
55,17 kr – 30dgr.prisPris38,62 krTidigare pris55,17 kr
Pris18,87 krTidigare pris26,96 kr
Pris120,89 krTidigare pris172,70 kr
Pris18,87 krTidigare pris26,96 kr
30 % rabatt
0.2L(211,35 kr/l)
60,39 kr – 30dgr.prisPris42,27 krTidigare pris60,39 kr
Pris27,61 krTidigare pris39,45 kr
FSC, Forest Stewardship CouncilRekommenderas av Astma och AllergiförbundetSvanenFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbruk
Pris60,83 krTidigare pris86,90 kr
Pris89,32 krTidigare pris127,60 kr
Pris80,85 krTidigare pris115,50 kr
Pris20,11 krTidigare pris28,73 kr
Pris25,86 krTidigare pris36,95 kr
Pris80,85 krTidigare pris115,50 kr
30 % rabatt
0.45L(299,44 kr/l)
192,50 kr – 30dgr.prisPris134,75 krTidigare pris192,50 kr
Pris18,87 krTidigare pris26,96 kr
Pris41,50 krTidigare pris59,29 kr
Pris69,22 krTidigare pris98,89 kr
Pris71,53 krTidigare pris102,19 kr