30 % rabatt
28/9-25/10 2026Sortera
Produkter som erbjuds
Pris26,17 krTidigare pris37,38 kr
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukRainforest Alliance certifierad
Pris43,67 krTidigare pris62,39 kr
30 % rabatt
0.25L(195,72 kr/l)
48,93 kr – 30dgr.prisPris48,93 krTidigare pris69,90 kr
Pris48,44 krTidigare pris69,20 kr
Pris28,63 krTidigare pris40,90 kr
Pris30,80 krTidigare pris44,00 kr
Pris33,05 krTidigare pris47,22 kr
Pris23,78 krTidigare pris33,97 kr
Pris38,43 krTidigare pris54,90 kr
Pris21,52 krTidigare pris30,75 kr
Pris56,24 krTidigare pris80,34 kr
Pris62,93 krTidigare pris89,90 kr
30 % rabatt
10 per frp(3,17 kr/st)
45,33 kr – 30dgr.prisPris31,73 krTidigare pris45,33 kr
Pris18,88 krTidigare pris26,97 kr
30 % rabatt
0.25L(333,48 kr/l)
80,50 kr – 30dgr.prisPris83,37 krTidigare pris119,10 kr
Pris46,13 krTidigare pris65,90 kr
Pris99,40 krTidigare pris142,00 kr
30 % rabatt
0.2L(192,15 kr/l)
54,90 kr – 30dgr.prisPris38,43 krTidigare pris54,90 kr
Pris23,78 krTidigare pris33,97 kr
FSC, Forest Stewardship CouncilRekommenderas av Astma och AllergiförbundetSvanenFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbruk
Pris49,63 krTidigare pris70,90 kr
Pris72,10 krTidigare pris103,00 kr
Pris16,69 krTidigare pris23,85 kr
Pris37,03 krTidigare pris52,90 kr
Pris66,43 krTidigare pris94,90 kr
Pris66,43 krTidigare pris94,90 kr
30 % rabatt
0.45L(259,78 kr/l)
167,00 kr – 30dgr.prisPris116,90 krTidigare pris167,00 kr