- Erbjudanden online
- Kött, Chark & Fågel
Kyckling & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.9kg(121,11 kr/kg)
Pris109,00 krTidigare pris141,39 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.54kg(146,30 kr/kg)
100,28 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris100,28 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.54kg(146,30 kr/kg)
100,28 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris100,28 kr
0.6kg(131,67 kr/kg)
96,20 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris96,20 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.48kg(164,58 kr/kg)
100,28 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris100,28 kr