- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.5kg(98,00 kr/kg)
Pris49,00 krTidigare pris57,24 kr
0.9kg(121,11 kr/kg)
Pris109,00 krTidigare pris141,39 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.76kg(103,95 kr/kg)
100,28 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris100,28 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.54kg(146,30 kr/kg)
100,28 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris100,28 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.54kg(146,30 kr/kg)
100,28 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris100,28 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(130,00 kr/kg)
Pris39,00 krTidigare pris43,45 kr
0.6kg(131,67 kr/kg)
96,20 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris96,20 kr
0.3kg(130,00 kr/kg)
Pris39,00 krTidigare pris43,45 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.48kg(164,58 kr/kg)
100,28 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris100,28 kr
Ca1.2kg(178,99 kr/kg)
PrisCa214,80 krTidigare pris243,55 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige