- Erbjudanden online
Skafferi
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.5kg(30,00 kr/kg)
17,50 kr – 30dgr.prisPris15,00 krTidigare pris17,50 kr
0.42kg(29,17 kr/kg)
12,25 kr – 30dgr.prisPris12,25 krTidigare pris17,50 kr
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukRainforest Alliance certifierad
0.45kg(97,04 kr/kg)
62,39 kr – 30dgr.prisPris43,67 krTidigare pris62,39 kr
0.2kg(185,15 kr/kg)
37,03 kr – 30dgr.prisPris37,03 krTidigare pris52,90 kr
Från SverigeEU EkologisktNyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbruk
0.75kg(25,33 kr/kg)
21,67 kr – 30dgr.prisPris19,00 krTidigare pris21,67 kr
0.027kg(969,26 kr/kg)
37,38 kr – 30dgr.prisPris26,17 krTidigare pris37,38 kr
10 per frp(3,17 kr/st)
45,33 kr – 30dgr.prisPris31,73 krTidigare pris45,33 kr
0.335kg(98,66 kr/kg)
47,22 kr – 30dgr.prisPris33,05 krTidigare pris47,22 kr
0.125kg(133,52 kr/kg)
23,85 kr – 30dgr.prisPris16,69 krTidigare pris23,85 kr