- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.84kg(94,05 kr/kg)
Pris79,00 krTidigare pris103,98 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris43,25 kr
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris42,76 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris52,03 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1.22kg(149,00 kr/kg)
PrisCa181,80 krTidigare pris207,39 kr