30 % rabatt
28/9-25/10 2026Sortera
Produkter som erbjuds
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukRainforest Alliance certifierad
Pris48,31 krTidigare pris69,01 kr
Pris26,43 krTidigare pris37,76 kr
30 % rabatt
0.25L(201,32 kr/l)
50,33 kr – 30dgr.prisPris50,33 krTidigare pris71,90 kr
Pris49,14 krTidigare pris70,20 kr
Pris29,36 krTidigare pris41,95 kr
Pris36,36 krTidigare pris51,95 kr
Pris30,80 krTidigare pris44,00 kr
Pris23,78 krTidigare pris33,97 kr
Pris41,93 krTidigare pris59,90 kr
Pris21,52 krTidigare pris30,75 kr
Pris56,24 krTidigare pris80,34 kr
Pris18,88 krTidigare pris26,97 kr
Pris69,93 krTidigare pris99,90 kr
30 % rabatt
10 per frp(3,50 kr/st)
50,06 kr – 30dgr.prisPris35,04 krTidigare pris50,06 kr
30 % rabatt
0.25L(339,08 kr/l)
81,90 kr – 30dgr.prisPris84,77 krTidigare pris121,10 kr
Pris50,33 krTidigare pris71,90 kr
30 % rabatt
0.2L(209,65 kr/l)
59,90 kr – 30dgr.prisPris41,93 krTidigare pris59,90 kr
Pris109,20 krTidigare pris156,00 kr
Pris23,78 krTidigare pris33,97 kr
Pris79,80 krTidigare pris114,00 kr
FSC, Forest Stewardship CouncilRekommenderas av Astma och AllergiförbundetSvanenFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbruk
Pris57,33 krTidigare pris81,90 kr
Pris18,28 krTidigare pris26,12 kr
Pris37,73 krTidigare pris53,90 kr
Pris78,40 krTidigare pris112,00 kr
Pris78,40 krTidigare pris112,00 kr
30 % rabatt
0.45L(286,22 kr/l)
184,00 kr – 30dgr.prisPris128,80 krTidigare pris184,00 kr