- Erbjudanden online
- Kött, Chark & Fågel
Kyckling & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.9kg(121,11 kr/kg)
Pris109,00 krTidigare pris157,57 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.54kg(146,30 kr/kg)
109,75 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris109,75 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.54kg(146,30 kr/kg)
109,75 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris109,75 kr
0.6kg(131,67 kr/kg)
105,76 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris105,76 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige
0.48kg(164,58 kr/kg)
109,75 kr – 30dgr.prisPris79,00 krTidigare pris109,75 kr