- Erbjudanden online
Skafferi
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.5kg(30,00 kr/kg)
19,40 kr – 30dgr.prisPris15,00 krTidigare pris19,40 kr
0.42kg(31,38 kr/kg)
13,18 kr – 30dgr.prisPris13,18 krTidigare pris18,83 kr
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukRainforest Alliance certifierad
0.45kg(107,36 kr/kg)
69,01 kr – 30dgr.prisPris48,31 krTidigare pris69,01 kr
Från SverigeEU EkologisktNyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbruk
0.75kg(25,33 kr/kg)
24,13 kr – 30dgr.prisPris19,00 krTidigare pris24,13 kr
0.2kg(198,40 kr/kg)
39,67 kr – 30dgr.prisPris39,68 krTidigare pris56,68 kr
0.027kg(978,89 kr/kg)
37,76 kr – 30dgr.prisPris26,43 krTidigare pris37,76 kr
0.335kg(108,54 kr/kg)
51,95 kr – 30dgr.prisPris36,36 krTidigare pris51,95 kr
10 per frp(3,50 kr/st)
50,06 kr – 30dgr.prisPris35,04 krTidigare pris50,06 kr
0.125kg(146,24 kr/kg)
26,12 kr – 30dgr.prisPris18,28 krTidigare pris26,12 kr