5 för 55 kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris
5/10-11/10 2026, erbj jfr pris 34:38-59:46/kg.Sortera
Lägg till 5 valfria varor från listan nedan
Information:Lägg till 5 valfria varor från listan nedan
Produkter som erbjuds
5 för 55 kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris
0.32kg(48,44 kr/kg)
Pris15,50 kr
Pris17,00 kr
5 för 55 kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris
0.185kg(85,95 kr/kg)
Pris15,90 kr
Pris15,90 kr
Pris17,00 kr
Pris17,00 kr
Pris25,45 kr
5 för 55 kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris
0.185kg(85,95 kr/kg)
Pris15,90 kr
5 för 55 kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris
0.2kg(90,00 kr/kg)
Pris18,00 kr
5 för 55 kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris
0.185kg(85,95 kr/kg)
Pris15,90 kr
Pris17,00 kr
5 för 55 kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris
0.23kg(84,35 kr/kg)
Pris19,40 kr
5 för 55 kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris
0.185kg(85,95 kr/kg)
Pris15,90 kr
Pris25,45 kr
Pris19,40 kr
5 för 55 kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris
0.185kg(85,95 kr/kg)
Pris15,90 kr
Pris25,45 kr