- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.84kg(94,05 kr/kg)
Pris79,00 krTidigare pris105,00 kr
0.45kg(93,33 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris52,44 kr
0.35kg(120,00 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris60,00 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris45,10 kr
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris43,90 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris51,90 kr
0.375kg(106,67 kr/kg)
Pris40,00 krTidigare pris48,00 kr