- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.84kg(94,05 kr/kg)
Pris79,00 krTidigare pris106,19 kr
0.45kg(93,33 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris54,33 kr
0.35kg(120,00 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris61,90 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris43,21 kr
Ca0.5kg(69,00 kr/kg)
PrisCa34,50 krTidigare pris40,06 kr
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris42,71 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1.22kg(149,00 kr/kg)
PrisCa181,80 krTidigare pris206,24 kr