- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.84kg(94,05 kr/kg)
Pris79,00 krTidigare pris114,37 kr
0.45kg(93,33 kr/kg)
Pris42,00 krTidigare pris58,30 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris46,41 kr
0.3kg(116,67 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris46,87 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1.22kg(148,99 kr/kg)
PrisCa181,80 krTidigare pris224,10 kr