- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
0.9kg(98,89 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris142,24 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1kg(65,00 kr/kg)
PrisCa65,00 krTidigare pris90,47 kr
0.55kg(98,18 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris59,86 kr
0.45kg(95,33 kr/kg)
Pris42,90 krTidigare pris51,50 kr
0.36kg(150,00 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris59,54 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.64kg(56,09 kr/kg)
Pris35,90 krTidigare pris48,26 kr
0.4kg(182,25 kr/kg)
Pris72,90 krTidigare pris89,61 kr
0.35kg(122,57 kr/kg)
Pris42,90 krTidigare pris59,06 kr
0.55kg(98,18 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris59,86 kr
0.45kg(95,33 kr/kg)
Pris42,90 krTidigare pris51,50 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittGlutenfrittKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.5kg(71,80 kr/kg)
Pris35,90 krTidigare pris50,15 kr
Ca1.5kg(89,00 kr/kg)
PrisCa133,50 krTidigare pris150,27 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletSvensk FågelUrsprungsland Sverige