Erbjudanden online
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
- Butikens egna varor
- Frukt & Grönt
- Kött, Chark & Fågel
- Fisk & Skaldjur
- Mejeri & Ost
- Bröd & Kakor
- Vegetariskt
- Färdigmat & Såser
- Barn
- Glass, Godis & Snacks
- Dryck
- Skafferi
- Fryst
- Apotek, Hälsa & Skönhet
- Träning & Återhämtning
- Djur
- Städ, Tvätt & Papper
- Kök
- Hem & Inredning
- Fritid
- Blommor & Trädgård
- Kläder & Accessoarer
- Tobak
- Nyheter
- Kanelbullens dag
- Halloween
- Rosa bandet
Lista över produkter
Erbjudande
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris35,08 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,20 kr
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris35,40 kr
0.9kg(98,89 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris142,24 kr
6.6L(15,00 kr/l exkl pant)
115,46 kr – 30dgr.prisPris99,00 krTidigare pris115,46 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1kg(65,00 kr/kg)
PrisCa65,00 krTidigare pris90,47 kr
0.55kg(98,18 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris59,86 kr
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris34,31 kr