- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris2,99 kr
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr