Erbjudanden online
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
- Redig mat från trakten
- Frukt & Grönt
- Kött, Chark & Fågel
- Fisk & Skaldjur
- Mejeri & Ost
- Bröd & Kakor
- Vegetariskt
- Färdigmat & Såser
- Barn
- Glass, Godis & Snacks
- Dryck
- Skafferi
- Fryst
- Apotek, Hälsa & Skönhet
- Djur
- Städ, Tvätt & Papper
- Kök
- Hem & Inredning
- Fritid
- Kläder & Accessoarer
- Tobak
- Nyheter
- Kanelbullens dag
- Halloween
- Rosa bandet
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris2,99 kr
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
6.6L(15,00 kr/l exkl pant)
112,00 kr – 30dgr.prisPris99,00 krTidigare pris112,00 kr
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1kg(65,00 kr/kg)
PrisCa65,00 krTidigare pris88,63 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfritt
0.55kg(98,18 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris58,96 kr
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris33,34 kr
Ca1kg(79,90 kr/kg)
PrisCa79,90 krTidigare pris93,92 kr