- Erbjudanden online
Mejeri & Ost
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfritt
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris33,34 kr
Ca1kg(79,90 kr/kg)
PrisCa79,90 krTidigare pris93,92 kr
Ca0.75kg(79,90 kr/kg)
PrisCa59,93 krTidigare pris70,44 kr
0.67kg(74,48 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris75,32 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris41,50 kr
0.67kg(74,48 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris75,32 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris112,70 kr
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris29,36 kr
SverigeUrsprungsland
LaktosfrittUrsprungsland Sverige
1kg(25,90 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris33,95 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris39,27 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris133,88 kr
0.67kg(74,48 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris75,32 kr
Ca0.78kg(95,00 kr/kg)
PrisCa74,10 krTidigare pris124,21 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris39,27 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris112,70 kr
Ca0.8kg(95,00 kr/kg)
PrisCa76,00 krTidigare pris113,84 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris112,70 kr
0.8kg(43,75 kr/kg)
Pris35,00 krTidigare pris39,27 kr
Ca0.5kg(94,99 kr/kg)
PrisCa47,50 krTidigare pris73,36 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris112,70 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris44,95 kr
Ca1.2kg(79,90 kr/kg)
PrisCa95,88 krTidigare pris112,70 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris44,00 kr
0.85L(44,59 kr/l exkl pant)
Pris37,90 krTidigare pris44,95 kr