Erbjudanden online
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
- Butikens egna varor
- Frukt & Grönt
- Kött, Chark & Fågel
- Fisk & Skaldjur
- Mejeri & Ost
- Bröd & Kakor
- Vegetariskt
- Färdigmat & Såser
- Barn
- Glass, Godis & Snacks
- Dryck
- Skafferi
- Fryst
- Apotek, Hälsa & Skönhet
- Träning & Återhämtning
- Djur
- Städ, Tvätt & Papper
- Kök
- Hem & Inredning
- Fritid
- Blommor & Trädgård
- Nyheter
- Kanelbullens dag
- Halloween
- Rosa bandet
Lista över produkter
Erbjudande
Ca150g(20,00 kr/kg)
PrisCa3,00 krTidigare pris3,74 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris36,30 kr
0.5kg(90,00 kr/kg)
Pris45,00 krTidigare pris60,99 kr
0.9kg(110,00 kr/kg)
Pris99,00 krTidigare pris143,09 kr
6.6L(15,00 kr/l exkl pant)
99,00 kr – 30dgr.prisPris99,00 krTidigare pris116,40 kr
1.1kg(20,91 kr/kg)
Pris23,00 krTidigare pris28,66 kr
0.325kg(46,15 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,70 kr
0.125kg(120,00 kr/kg u. spad)
Pris15,00 krTidigare pris18,14 kr
0.48kg(101,87 kr/kg)
49,90 kr – 30dgr.prisPris48,90 krTidigare pris56,68 kr
0.4kg(50,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris26,39 kr
0.6kg(133,17 kr/kg)
Pris79,90 krTidigare pris89,95 kr
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukUrsprungsland Sverige
0.2kg(95,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris23,82 kr
0.75kg(73,33 kr/kg)
Pris55,00 krTidigare pris69,12 kr
0.36kg(55,56 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris30,20 kr
0.5L(50,00 kr/l)
Pris25,00 krTidigare pris28,29 kr