- Erbjudanden online
- Frukt & Grönt
Grönsaker
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
Lista över produkter
Erbjudande
0.2kg(95,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris23,82 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
0.18kg(83,33 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,65 kr
0.15kg(126,67 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris25,90 kr
0.15kg(126,67 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris25,90 kr
0.125kg(152,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris25,90 kr