- Erbjudanden online
- Fryst
Fryst färdigmat
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
1.5kg(54,60 kr/kg)
90,75 kr – 30dgr.prisPris81,90 krTidigare pris90,75 kr
1kg(49,90 kr/kg)
Pris49,90 krTidigare pris67,09 kr
0.75kg(66,53 kr/kg)
67,09 kr – 30dgr.prisPris49,90 krTidigare pris67,09 kr
0.75kg(66,53 kr/kg)
67,09 kr – 30dgr.prisPris49,90 krTidigare pris67,09 kr