Erbjudanden online
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
- Frukt & Grönt
- Kött, Chark & Fågel
- Fisk & Skaldjur
- Mejeri & Ost
- Bröd & Kakor
- Vegetariskt
- Färdigmat & Såser
- Barn
- Glass, Godis & Snacks
- Dryck
- Skafferi
- Fryst
- Apotek, Hälsa & Skönhet
- Träning & Återhämtning
- Djur
- Städ, Tvätt & Papper
- Kök
- Hem & Inredning
- Fritid
- Kläder & Accessoarer
- Tobak
- Nyheter
- Kanelbullens dag
- Halloween
- Rosa bandet
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris2,99 kr
Ca200g(20,00 kr/kg)
PrisCa4,00 krTidigare pris6,25 kr
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris35,60 kr
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,80 kr
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris29,90 kr
0.25kg(60,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris15,90 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris31,25 kr
0.75kg(38,67 kr/kg)
Pris29,00 krTidigare pris35,30 kr
0.9kg(98,89 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris142,20 kr
6.6L(15,00 kr/l exkl pant)
117,35 kr – 30dgr.prisPris99,00 krTidigare pris117,35 kr
SverigeUrsprungsland
FSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.23kg(43,04 kr/kg u. spad)
Pris9,90 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfritt
0.325kg(46,15 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,30 kr