- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris2,99 kr
Ca200g(20,00 kr/kg)
PrisCa4,00 krTidigare pris6,25 kr
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris35,60 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,80 kr
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris29,90 kr
0.25kg(60,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris15,90 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris31,25 kr
0.325kg(46,15 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,30 kr
0.8kg(25,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris30,65 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
DanmarkUrsprungsland
EU EkologisktNyckelhåletEkologiskt
SverigeUrsprungsland
Från SverigeEU EkologisktEkologisktUrsprungsland Sverige
Ca900g(25,00 kr/kg)
PrisCa22,50 krTidigare pris42,21 kr
1kg(20,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris30,50 kr
Ca1280g(15,00 kr/kg)
PrisCa19,20 krTidigare pris22,91 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland Sverige