Erbjudanden online
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
- Öländska guldet
- Butikens egna varor
- Frukt & Grönt
- Kött, Chark & Fågel
- Fisk & Skaldjur
- Mejeri & Ost
- Bröd & Kakor
- Vegetariskt
- Färdigmat & Såser
- Barn
- Glass, Godis & Snacks
- Dryck
- Skafferi
- Fryst
- Apotek, Hälsa & Skönhet
- Träning & Återhämtning
- Djur
- Städ, Tvätt & Papper
- Kök
- Hem & Inredning
- Fritid
- Kläder & Accessoarer
- Nyheter
- Kanelbullens dag
- Halloween
- Rosa bandet
Lista över produkter
Erbjudande
Ca150g(20,00 kr/kg)
PrisCa3,00 krTidigare pris3,74 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,95 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,95 kr
0.5kg(90,00 kr/kg)
Pris45,00 krTidigare pris61,63 kr
0.33kg(103,03 kr/kg)
Pris34,00 krTidigare pris37,95 kr
Ca0.014kg(200,01 kr/kg)
PrisCa2,80 krTidigare pris4,23 kr
Ca330g(20,00 kr/kg)
PrisCa6,60 krTidigare pris8,89 kr
0.16kg(125,00 kr/kg)
20,00 kr – 30dgr.prisPris20,00 krTidigare pris25,68 kr
1.2kg(29,17 kr/kg)
41,47 kr – 30dgr.prisPris35,00 krTidigare pris41,47 kr
40 per frp(0,38 kr/st)
15,00 kr – 30dgr.prisPris15,00 krTidigare pris20,95 kr
0.2kg(110,00 kr/kg)
Pris22,00 krTidigare pris29,95 kr
1.3kg(13,85 kr/kg)
21,53 kr – 30dgr.prisPris18,00 krTidigare pris21,53 kr
0.325kg(46,15 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,95 kr
0.4kg(50,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris27,38 kr