- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
Ca150g(20,00 kr/kg)
PrisCa3,00 krTidigare pris3,74 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,95 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,95 kr
0.33kg(103,03 kr/kg)
Pris34,00 krTidigare pris37,95 kr
Ca330g(20,00 kr/kg)
PrisCa6,60 krTidigare pris8,89 kr
0.2kg(110,00 kr/kg)
Pris22,00 krTidigare pris29,95 kr
0.325kg(46,15 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,95 kr
0.225kg(84,44 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris24,95 kr
0.8kg(31,25 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris29,95 kr
0.2kg(95,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris22,95 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
0.18kg(83,33 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris18,95 kr
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktEkologisktUrsprungsland SverigeKRAV
0.5kg(30,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,95 kr
0.2kg(100,00 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris29,95 kr
0.125kg(152,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris21,95 kr
0.225kg(177,56 kr/kg)
Pris39,95 krTidigare pris49,95 kr
Ca1250g(25,00 kr/kg)
PrisCa31,25 krTidigare pris43,69 kr