- Erbjudanden online
Kött, Chark & Fågel
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
Ca0.014kg(200,01 kr/kg)
PrisCa2,80 krTidigare pris4,23 kr
0.75kg(73,33 kr/kg)
Pris55,00 krTidigare pris71,06 kr
SverigeUrsprungsland
Svensk FågelUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
EU EkologisktNyckelhåletEkologisktKött från Sverige
Ca0.45kg(264,99 kr/kg)
PrisCa119,20 krTidigare pris137,00 kr
0.9kg(61,11 kr/kg)
Pris55,00 krTidigare pris66,27 kr
Ca0.6kg(115,01 kr/kg)
PrisCa69,01 krTidigare pris78,74 kr
0.3kg(100,00 kr/kg)
Pris30,00 krTidigare pris38,20 kr
0.3kg(196,67 kr/kg)
Pris59,00 krTidigare pris68,72 kr
SverigeUrsprungsland
Svensk FågelUrsprungsland Sverige
0.3kg(100,00 kr/kg)
Pris30,00 krTidigare pris38,20 kr
Ca1.1kg(179,01 kr/kg)
PrisCa196,90 krTidigare pris240,90 kr
Ca1kg(49,00 kr/kg)
PrisCa49,00 krTidigare pris129,65 kr