- Erbjudanden online
- Skafferi
Mjöl & Bakning
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
40 per frp(0,38 kr/st)
15,00 kr – 30dgr.prisPris15,00 krTidigare pris20,95 kr
50 per frp(0,30 kr/st)
15,00 kr – 30dgr.prisPris15,00 krTidigare pris20,95 kr
30 per frp(0,50 kr/st)
15,00 kr – 30dgr.prisPris15,00 krTidigare pris20,95 kr
70 per frp(0,21 kr/st)
15,00 kr – 30dgr.prisPris15,00 krTidigare pris20,95 kr
0.25kg(140,00 kr/kg)
35,00 kr – 30dgr.prisPris35,00 krTidigare pris56,73 kr
25 per frp(0,60 kr/st)
15,00 kr – 30dgr.prisPris15,00 krTidigare pris20,95 kr
0.25kg(80,00 kr/kg)
23,27 kr – 30dgr.prisPris20,00 krTidigare pris23,27 kr
0.1kg(250,00 kr/kg)
38,99 kr – 30dgr.prisPris25,00 krTidigare pris38,99 kr
0.5kg(178,00 kr/kg)
93,69 kr – 30dgr.prisPris89,00 krTidigare pris99,69 kr
0.5kg(178,00 kr/kg)
93,69 kr – 30dgr.prisPris89,00 krTidigare pris99,69 kr
0.35kg(197,14 kr/kg)
71,87 kr – 30dgr.prisPris69,00 krTidigare pris76,87 kr