Erbjudanden online
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
- Frukt & Grönt
- Kött, Chark & Fågel
- Fisk & Skaldjur
- Mejeri & Ost
- Bröd & Kakor
- Vegetariskt
- Färdigmat & Såser
- Barn
- Glass, Godis & Snacks
- Dryck
- Skafferi
- Fryst
- Apotek, Hälsa & Skönhet
- Träning & Återhämtning
- Djur
- Städ, Tvätt & Papper
- Kök
- Hem & Inredning
- Fritid
- Blommor & Trädgård
- Kläder & Accessoarer
- Tobak
- Nyheter
- Kanelbullens dag
- Halloween
- Rosa bandet
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris2,99 kr
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris34,90 kr
0.9kg(98,89 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris142,24 kr
0.25kg(72,00 kr/kg)
Pris18,00 krTidigare pris21,90 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris29,90 kr
6.6L(15,00 kr/l exkl pant)
118,30 kr – 30dgr.prisPris99,00 krTidigare pris118,30 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletKött från SverigeUrsprungsland Sverige
0.4kg(54,75 kr/kg)
Pris21,90 krTidigare pris23,33 kr
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1kg(69,00 kr/kg)
PrisCa69,00 krTidigare pris92,46 kr
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.25kg(71,60 kr/kg)
20,05 kr – 30dgr.prisPris17,90 krTidigare pris20,90 kr
1.1kg(23,55 kr/kg)
Pris25,90 krTidigare pris28,23 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfritt
1kg(15,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,90 kr
40 per frp(0,38 kr/st)
15,00 kr – 30dgr.prisPris15,00 krTidigare pris17,90 kr