- Erbjudanden online
Frukt & Grönt
Sortera
Favoriter först
Filter
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris3,00 kr
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,95 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris35,95 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,95 kr
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,95 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris35,95 kr
0.25kg(76,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris21,95 kr
0.4kg(45,00 kr/kg)
Pris18,00 krTidigare pris27,95 kr
0.125kg(240,00 kr/kg)
Pris30,00 krTidigare pris35,95 kr
0.95kg(21,05 kr/kg)
Pris20,00 krTidigare pris27,95 kr
0.25kg(100,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris60,95 kr
0.3kg(16,67 kr/kg)
Pris5,00 krTidigare pris18,95 kr
Ca900g(20,00 kr/kg)
PrisCa18,00 krTidigare pris32,36 kr
0.25kg(180,00 kr/kg)
Pris45,00 krTidigare pris59,95 kr
0.225kg(177,56 kr/kg)
Pris39,95 krTidigare pris49,95 kr
0.5kg(158,00 kr/kg)
Pris79,00 krTidigare pris90,95 kr
0.225kg(111,11 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris45,95 kr