Erbjudanden online
Sortera
Favoriter först
Filter
Kategorier
Lista över produkter
Erbjudande
Ca100g(20,00 kr/kg)
PrisCa2,00 krTidigare pris3,00 kr
1kg(10,00 kr/kg)
Pris10,00 krTidigare pris16,95 kr
0.5kg(50,00 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris35,95 kr
0.9kg(16,67 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris20,95 kr
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
0.2kg(75,00 kr/kg)
Pris15,00 krTidigare pris19,95 kr
0.35kg(71,43 kr/kg)
Pris25,00 krTidigare pris35,95 kr
0.9kg(98,89 kr/kg)
Pris89,00 krTidigare pris145,65 kr
0.25kg(76,00 kr/kg)
Pris19,00 krTidigare pris21,95 kr
0.75kg(37,33 kr/kg)
Pris28,00 krTidigare pris34,95 kr
6.6L(15,00 kr/l exkl pant)
121,09 kr – 30dgr.prisPris99,00 krTidigare pris121,09 kr
1.5L(12,63 kr/l exkl pant)
Pris18,95 kr
SverigeUrsprungsland
Mjölk från SverigeLaktosfrittUrsprungsland Sverige
SverigeUrsprungsland
Kött från SverigeUrsprungsland Sverige
Ca1kg(65,00 kr/kg)
PrisCa65,00 krTidigare pris92,95 kr
SverigeUrsprungsland
NyckelhåletFSC Mix - Bidrar till ansvarsfullt skogsbrukMjölk från SverigeLaktosfritt
0.4kg(45,00 kr/kg)
Pris18,00 krTidigare pris27,95 kr
0.23kg(45,00 kr/kg u. spad)
Pris10,35 kr
0.125kg(240,00 kr/kg)
Pris30,00 krTidigare pris35,95 kr
0.55kg(98,18 kr/kg)
Pris54,00 krTidigare pris61,95 kr
0.5kg(18,00 kr/kg)
12,65 kr – 30dgr.prisPris9,00 krTidigare pris12,65 kr